Yeni Ürünler

Hy-Scan Fosfor plak tarayıcı

Marka:  Myray
Ürün Kodu:  HYSCAN0123
Stok Durumu:  Ön Sipariş

Mevcut Seçenekler:

* Tedarik Süresi:

Yüksek tanımlı intraoral görüntüler için dijital teşhis teknolojisine sahip fosfor plak tarayıcı

Fosfor plaka tarayıcı

Geleneksel filmin rahatlığı ve kullanım kolaylığı ile yüksek kalitede dijital görüntüleme. Hy-Scan fosfor tarayıcı, teknoloji ile gelenek arasındaki mükemmel dengedir.

  • Temel, kompakt tasarım
  • Ergonomi ve konumlandırma rahatlığı
  • Yüksek çözünürlüklü dijital görüntüler
  • Kullanıcı dostu

Taviz vermeyen sadelik ve kalite.

Hy-Scan fosfor plak tarayıcı, en iyi dijital teşhis teknolojisini geleneksel film plakalarının avantajlarıyla birleştirir. Her zaman güvenilir tanı için yüksek çözünürlüklü intraoral görüntüler üreten kompakt, hızlı, basit bir cihaz. İnce, ergonomik plakaların yerleştirilmesi kolaydır, tüm yüzey aktiftir ve maksimum hasta konforu sunar. TOUCH-FREE plaka yerleştirme ve tanıma sistemi, taramayı daha da kolaylaştırır. Tarayıcı bir görüntüyü birkaç saniye içinde içe aktarabilir ve PC'de hemen görüntülenmesini veya özel bir APP sayesinde iPad'de görüntüleyebilir.

 

Her uygulamada yüksek kaliteli intraoral X ışını görüntüleri

Hy-Scan fosfor plak tarayıcı cihaz, tüm klinik uygulamalar için ideal bir araçtır: endodonti, protezler ve implant cerrahisi, periodonti ve çürük teşhisi. Güvenilir bir şekilde 34 piksel / mm çözünürlükte en iyi yüksek çözünürlüklü görüntüleri sağlar. Tarayıcı, pediatrik (Boyut 0), periapikal (Boyut 1), bitewing (Size 2) ve uzun bitewing (Size 3) görüntülerini 30μm piksel boyutunda elde etmek için dört boyut ile uyumludur
 

Etkin tanı için en iyi iş akışı

Plakayı rahat ve konforlu bir şekilde konumlandırın ve yüksek çözünürlüklü görüntüleri yakalayın. Plakayı yerleştirdikten sonra tarayıcı, taramayı hızla yürütür. Görüntüler daha sonra PC'ye aktarılır, danışılır ve iRYS yazılımı veya başka bir görüntüleyici kullanılarak paylaşılır; daha sonra basılabilir veya e-posta ile gönderilebilir.

 

Ultra kompakt ve ergonomik

Temel, kompakt tasarıma sahip Hy-Scan tarayıcı, diş cerrahisi için mükemmeldir. Son derece çok yönlü, hem yatay olarak masaya monte edilebilir hem de özel braket kullanılarak dikey olarak duvara monte edilebilir.

 

 

En Çok Satılanlar