Yeni Ürünler

C-U2 HD USB AĞIZ İÇİ KAMERA

Marka:  Myray
Ürün Kodu:  BEFGJMY3
Stok Durumu:  Ön Sipariş
HD sensörü (16: 9)
Optik difüzör ile 8 güçlü LED
7 yüksek saflıkta cam mercekli optik grup, F / 8
50x büyütme
Doğrudan Dijital Teknoloji (aşamalı tarama)
USB Bağlantısı
 
Tak ve Çalıştır. Tam esneklik ve mükemmel görüntü yakalaması için el cihazına dahil edilen dijital video sistemi (Progresif Tarama): Fotoğraf makinesini USB ile bağlayarak etrafında hareket ettirin. Otomatik açma / kapama, canlı video ve hareketsiz görüntüler: hayal etmek kadar kolay.
 
Distal alanlar. Her koşulda mükemmel: İnce uç (9.5 mm), geniş bir görüş alanı (90 °) sunan optiklerle, çok rahat intraoral araştırmalar uğruna kısmen retroflex edilmiştir.
Optik ortası ile el cihazının ucu arasında sadece 8 mm mesafe bulunan hızlı ve hassas. Yenilikçi çok işlevli düğme maksimum serbestlik ve kullanım kolaylığı sağlar.
 
Güvenli bağlantı. Paslanmaz çelikten güçlendirilmiş bir konektör ve esnek USB kablosu elin sürüklenmesini ve her koşulda güvenli bir şekilde kullanılmasını sağlar.
 
C-U2 HD, dizüstü bilgisayarınıza veya all in one bilgisayarınıza hızlı bir şekilde bağlanır ve kullanımı kolaydır, böylece size her zaman mümkün olan en kısa sürede en iyi sonuçları sunar. Tam muayene, maksimum güvenilirlik ve esneklik, mükemmel sonuçlar.

 

En Çok Satılanlar